8. 11. 2014 Konkurz na nájemce a provozovatele restaurace na Sokolovně

08.11.2014 21:30

T. J. Sokol Telnice
vyhlašuje konkurz na nájemce a provozovatele Restaurace na Sokolovně.
Zájemci se mohou hlásit do 8. listopadu 2014.
Bližší informace ke konkurzu je možné získat na internetových stránkách www.sokoltelnice.cz nebo na přiloženém letáčku „Bližší informace ke konkurzu“.

Bližší informace ke konkurzu na nájemce a provozovatele Restaurace na Sokolovně

Předmět nájmu
• Restaurace s kuchyní o celkové podlahové ploše 110 m2, se samostatným venkovním vstupem a samostatný vstupem do přísálí sokolovny s přístupem k WC
• Sklepní prostor pod restaurací se vstupem z restaurace a venkovním vstupem pro zásobování
• Letní zahrádka

Požadavky T. J. Sokola Telnice
• Doložit platný živnostenský list a koncesi na prodej alkoholu a lihovin
• Doložit reference – praxe
• Předložit podnikatelský záměr, otevírací doba – flexibilita dle konaných kulturních a sportovních akcí
• Zabezpečení úklidu a údržby WC, přilehlé chodby a přísálí, celotýdenní režim
• Zabezpečení úklidu a pořádku po dobu provozu letní zahrádky
• Vnitřní vybavení – předložit záměr vlastních úprav a investic (ve vlastní režii)
• Nájemní smlouva bude na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou tři měsíce
• Výše měsíčního nájmu 8 500,- Kč bez DPH (T. J. Sokol Telnice není plátcem DPH), a výše měsíční zálohy na spotřebované energie 6 000,- Kč
• Nájemné a zálohu na energie požadujeme platit vždy tři měsíce dopředu
• Předpokládaný termín zahájení pronajmu od 1. ledna 2015

Nutné předpoklady
• Nejpozději do 8. listopadu 2014 doručit písemně svou nabídku na adresu: Ing. Pavel Oborný, Draha 345, 664 59 Telnice nebo emailem: info@sokoltelnice.cz . Nabídka bude obsahovat:
o oprávnění k provozování hostinské činnosti
o informativní dopis, ve kterém bude uvedena dosavadní oborová praxe (jmenovitě) a reference (vč. kontaktů)
o krátce popsaný podnikatelský záměr s výčtem všech služeb, které se budou zákazníkům nabízet, součástí tohoto dokumentu by měla být i zmínka o záměru s vlastními vnitřními úpravami a dovybavením nájemního prostoru, je třeba zmínit také přesnou otevírací dobu a závazný den prvního otevření.

Tímto zveme všechny žadatele k osobní prezentaci dříve doručených písemných nabídek, prezentace proběhnou 8. listopadu 2014 v 16 hodin v klubovně sokolovny na adrese Brněnská 244, 664 59 Telnice. Výběrová komise bude složena z členů výboru T. J. Sokola Telnice.

Pavel Oborný, starosta jednoty